Дрогобицький район Львівська область
Нд, 22.04.2018, 07:10
Меню сайту

Категорії розділу
Історія [5]
Здоров'я [4]
Технології [3]
Рослини нашого краю [0]
Корисні штучки [19]
Інше [20]

Свіжі коментарі

Пошук

Друзі сайту
сайт села Квітневе

Опитування
Який варіант адмінреформи вам більше подобається?
Всього відповіди: 44

Для ознайомлення

Головна » Статті » Цікаве з усіх-усюд » Корисні штучки

Автомобілі на польській реєстрації

І так, Ви - громадянин України - хочете купити автомобіль в Польщі і їздити ним в Україні. Що для цього потрібно?

Варіант 1

1. Мати закордонний паспорт.

2. Мати відкриту короткочасну візу (внутрішню польську або шенген).

3. Знайти поляка, який впише вас в техпаспорт, як співвласника купленого вами автомобіля (на українця, який приїхав в Польщу по короткотерміновій візі, автомобіль не зареєструють. Тому, авто реєструється на поляка, а цей поляк Вас вписує в техпаспорт як співвласника автомобіля).

І так Ви зможете їздити по території України до 10 днів. Потім мусите перетнути польський кордон і так знову і знову. Десять днів надаються згідно закону України для транзиту територією України.

Варіант 2

 

1. Мати закордонний паспорт.

2. Мати відкриту довготривалу візу (внутрішню польську або шенген).

3. Купити і зареєструати на себе автомобіль.

4. Стати в Польщі на консульський облік.

В цьому випадку ми зможете їздити територією України вже 2 місяці. Як це зробити? Офіційно - треба мати закордонний паспорт, довготривалу візу, польську прописку і мінімум 3 місяці жити в Польщі. Не офіційно - треба мати закордонний паспорт, візу + мінімум 250 у.о. за послуги
(вигідніше давати 1 раз в 2 місяці по 100 грн на кордоні і їздити БЕЗ кон. обліку, але це при тому, якщо кордон недалеко. А якщо кордон дальше - то вигідніше поставити печатку консульства).

При цьому всьому є кілька НО.

1.Такий автомобіль не може використовуватися для цілей підприємницької (господарської) діяльності в Україні, в тому числі надаватися в оренду або передаватися за довіреністю у користування іншим особам.

2. Вам потрібно оформити страховку вартістю близько 300 у.о.

3. Потрібно пройти техогляд вартістю близько 30 у.о.

4. До вас в Україні можуть чіплятися даішники, перевіряючи документи.

При цьому з собою по Україні потрібно возити:

- договір на двох мовах: українській і польській

- посвідчення про відрядження

- путівний лист

- закордонний паспорт, в якому відмічено, що Ви особисто заїхали.

Що буде якщо Ви не вкладетеся в ці терміни?

Якщо є поважна причина, підтверджена довідкою, то треба подати заяву в митницю за місцем проживання про продовження терміну транзиту. Якщо такої довідки немає – будуть проблеми. Для їх вирішення потрібно мати з собою кілька купюр номіналом 20 та 50 гривень.

В даний час вже є цілі веб-сайти, які надають такі послуги.

 

Переваги автомобілів з Польщі:

  • Величезний вибір вживаних автомобілів – в десятки разів більший ніж в Україні
  • Авто купується з "перших рук”, оминаючи посередників.
  • Авто не їздило українськими дорогами та не заправлялось українським пальним
  • Авто не ремонтувалось на українських СТО українськими майстрами
  • І нарешті, таке авто зі всіма документами коштує на 30-50% дешевше від вартості аналогічного авто в Україні

 

Читаєм Закон України по цій темі:

*Правила ввезення транспортних засобів на територію України
Ввезення транспортних засобів на митну територію України тимчасово або з метою транзиту регламентується Законом України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" № 2681- III віз 03.09.2001 і Наказом Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005.
За інформацією Київської регіональної митниці щодо тимчасового в’їзду (транзиту) транспортного засобу на територію України ви маєте право ввезти автомобіль на строк до 10-ти днів за умови усного декларування про виїзд з території України на вказаний термін і без сплати будь яких митних зборів та податків. Термін 10 днів є максимальним для транзиту транспортного засобу на території України, у тому числі і для громадян України, які проживають за межами України та знаходяться на тимчасовому консульському обліку в іншій країні. Для підтвердження того, що ви на даний момент не проживаєте на території України, ви повинні пред’явити закордонний паспорт з відміткою про тимчасовий консульський облік, а також документи, які підтверджують право власності на автомобіль та те, що він зареєстрований для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Це положення встановлено наказом державної митної служби України № 229 від 17.03.2008, а саме - частиною IV «Митний контроль та митне оформлення ТЗ, що ввозяться на митну територію України з метою транзиту».
Згідно Наказу Держмитслужби № 771 від 07.09.2007, «При неможливості виконання зобов'язання, наданого митним органам на здійснення транзиту чи доставки до митниці призначення у встановлений термін з об'єктивних причин (аварія, виведення з ладу, пошкодження транспортного засобу, викрадення, хвороба власника (користувача) транспортного засобу, тощо), власник або уповноважена ним особа повинен звернутися з письмовою заявою про продовження терміну виконання зобов'язання із зазначенням причин неможливості доставки транспортного засобу у визначений термін та подати документи, що підтверджують даний факт, керівництву відділу митного оформлення автотранспортних засобів».
Якщо вам необхідно перебувати на території України більше ніж термін транзиту, але терміном до 1 року, вам необхідно оформляти тимчасовий ввіз транспортного засобу на митну територію України, але вам також необхідно надати документи, які підтверджують реєстрацію для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Для ввозу вам треба внести в якості застави на рахунок митної служби України суму, яка дорівнює усім податкам та зборам, яки сплачуються при ввезенні транспортного засобу для вільного користування (ПДВ, акцизний збір, та ін.). Ці гроші повертаються вам, якщо ви у встановлений термін вивезли транспортний засіб з території України, у іншому випадку - застава вам не повертається.
Згідно п. 4.1 Наказу Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005, звільняються від оподаткування на ввезення транспортного засобу громадяни інших країн, які прибувають в Україну з метою постійного проживання а також громадяни-нерезиденти України за наступними умовами:
постійне проживання громадянина на території країни попереднього місця проживання не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);
перебування ТЗ у власності громадянина не менше одного року з дати набуття права власності на ТЗ до дати: для іноземців та осіб без громадянства - отримання посвідки на постійне проживання або отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);
перебування ТЗ на обліку в країні постійного місця попереднього проживання його власника не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України).

Доповнення (17.12.2011р.):

Порядок постановки на тимчасовий консульський облік

Генеральне консульство України в Любліні веде облік громадян України, які постійно проживають або тимчасово (мінімум три місяці) перебувають у Люблінському, Підкарпатському та Підляському воєводствах (областях) Польщі.
Облік громадян, які перебувають або проживають в інших воєводствах Польщі, здійснюють Консульский відділ Посольства України в РП, Генеральні консульства України в Кракові та Гданську.

Консульський облік представляє собою реєстрацію громадян України із внесенням до адресно-довідкової картотеки, яку веде Генконсульство, відомостей про місце проживання фізичної особи. При цьому до закордонного паспорту громадянина України робиться відмітка про взяття на облік. Зазначена реєстрація проводиться з метою спрощення надання Вам консульської допомоги (оформлення паспорту, реєстрація актів цивільного стану тощо) або допомоги в разі критичної ситуації (втрати документів, арешту, хвороби тощо). У разі потреби, вона також дозволить встановити негайний контакт з Вашими родичами або друзями. Взяття на консульський облік дозволяє громадянам України брати участь у виборах Президента України та виборах народних депутатів України, перебуваючи на території Польщі.
Облік громадян України, які прибули до Польщі в короткострокове (до трьох місяців) службове відрядження, та членів українських делегацій ведеться окремо. Ніяких відміток у паспортах цих громадян не робиться. Генконсульство також веде облік дітей – громадян України, усиновлених громадянами Польщі, а також облік осіб, які набули чи припинили громадянство України.

Якщо Ви прибули до Республіки Польща з метою працевлаштування, навчання чи лікування на термін, що перевищує 3 місяці, Ви можете стати на тимчасовий консульський облік у консульській установі України. Діти до 18-річного віку вносяться до облікової картки одного з батьків. До цієї облікової картки додається фотокартка кожної дитини. Після досягнення 18-річного віку на них заповнюються окремі облікові картки.
Для постановки на тимчасовий консульський облік Вам необхідно подати до Генерального консульства України в Любліні наступні документи:
 - заява з проханням взяти на тимчасовий консульський облік;
 - заповнена облікова картка;
 - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також копія першої сторонки паспорта;
 - дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;
 - одна фотокартка розміром 3,5 х 4,5 см кожної дитини до 18-річного віку, яка перебуває разом з Вами у Польщі;
 - договір про працю та лист від польської організації, який підтверджує факт Вашої роботи (навчання, лікування) на території Польщі, а також копії цих документів та переклад українською мовою;
 - дозвіл на проживання на визначений час на території Республіки Польща, виданий воєводською адміністрацією Люблінського, Підкарпатського та Підляського воєводств («karta pobytu»), а також копія цього документа.

Після розгляду клопотання, в разі його позитивного вирішення, Вам повертається паспорт, в якому проставлено відповідний штамп.

За постановку на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Категорія: Корисні штучки | Додав: FM (28.07.2011)
Переглядів: 110129 | Рейтинг: 3.2/25
Всього коментарів: 851 2 »
avatar
1 Микола • 22:52, 10.10.2011
Наскільки знаю закон згідно з яким відмінили доручення в Україні ніякого відношення до автомобілів з польською реєстрацією не має.
Якщо ж Ви хочете, щоби хтось міг їздити на польському авто ще крім вас, то оформіть ще одно доручення на поляка на ту ж машину. ДО речі, так можна заплутати співробітників ДАІ, пославшись на те, що кордон перетинав інший співвласник, а не ви в десятиденний термін. А перевірити по базі в даний час ще нема можливості так швидко.
Чув ще про одну схему, згідно якої оформляється машина на полсько-українську фірму і так можна їздити рік. Але які там нюанси ще не знаю.
avatar
2 Тарас • 01:13, 17.12.2011
Доброго вечора у мене авто на англійській реєстрації приписаний в англії потім проживав тимчасово в польші маю польський консульський облік. Чи дозволено мені перебувати тз на території України 2 місясяці і черз місяць надалі 2 місяці?
avatar
3 Микола • 23:32, 17.12.2011
А яке відношення може мати ваш консульський облік в Польщі до України, якщо ви прописані в Англії? Плюс до того, якщо ви живете і зареєстровані в одній з країн євросоюзу чи СНД, то ніякого консульського обліку вам і не потрібно. Ви (як нерезидент) маєте право перебувати в Україні на автомобілі терміном до одного року (ст.11 Закону України від 13.09.2001 № 2681-ІІІ „Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”) без сплати митного збору.
avatar
4 tarasic • 11:00, 24.03.2012
Доброго дня!!!
Допоможу знайти,пригнати та зареєструвати авто в Польщі на співвласника.Швидко та дешево, а головне офіційно і "без розводів". biggrin тел. 096 7144666 Тарас
avatar
5 Катерина • 15:47, 08.04.2012
Вітаю!
Підкажіть будьте ласкаві. Якщо в мене є карта поляка, і я хочу купувати авто на польській реєстрації, то на який період часу мені даєватиметься консульський облік і як довго я можу перебувати на території України ? І чи може хтось крім мене їздити на цьому авто ?
Заздалегідь вдячна.
avatar
6 Микола • 20:19, 08.04.2012
3 місяці і, здається (точно не скажу) крім вас ніхто більше не має права їздити
avatar
7 yura • 14:31, 09.04.2012
підскажіть будьласка скільки мені винесе $ щоб купити авто на польскі регістрації і перетинати кордон раз на 2 місяці якщо я порописаний в 30 кілометрові зоні??? дякую
avatar
8 Микола • 23:45, 09.04.2012
тільки бензин, перетин безкоштовний
avatar
9 SHAMAN_UA • 10:19, 24.04.2012
sad
avatar
10 SHAMAN_UA • 10:20, 24.04.2012
dry Перетин кордонів, це не для мене! А не можна купити авто на польській реєстрації так, щоб не потрібно було перетинати кордон взагалі????
avatar
11 Роман • 20:05, 30.04.2012
Обовязково мати візу не можна їздити по 30км картці ??
avatar
12 Микола • 14:59, 02.05.2012
можна їздити на картці поляка
avatar
13 Vlad80 • 14:54, 10.05.2012
Маю постійну прописку у Кракові (Польща) (карта сталего побиту), також маю NIP i Pesel, але на теперішній час проживаю в Сумах, а це майже 1000км до кордону з Польшою. 1. Чи можу придбати авто на себе в Польші і ним користуватись на Україні? 2. Скільки часу можу перебувати з цим авто на Україні не перетинаючи кордону з Польшою? 3. Чи обовязково перетинати польський кордон, чи можливо перетнути на приклад кордон Росії? Дякую за відповідь!
avatar
14 Микола • 17:09, 14.05.2012
1) можете, NIP i Pesel в цьому плані нічого не міняють
2) 1 місяць
3) тільки польський
avatar
15 Andruxa • 15:02, 17.05.2012
хочу придбати авто в Польщі щоб їздити на Україні на польських номерах, проживаю в м.Рівне що за 260 км від границі. авто коштує 7000-8500 злотих, що мені для цього потрібно і скільки це буде коштувати в кінцевому результаті?
avatar
18 krot2ks • 11:07, 20.05.2012
Звичайному українцю, не можна зареєструвати авто повністю на себе,за виключенням якщо в нього є "Stały pobyt" тобто постійно проживає там,мати карту проживання і прописку. Але можна зареструвати на співласника. Для цього находиш в польші баригу, який барижить авто і робить такі документи,даєшь йому в районі 300$(але може бути значно більше якщо нестадартна ситуація,наприклад регеструешь авто з італіі в польші на співласника, тоді там може дорости до 600-700 баксів,але це рідкість і нюанси,кому треба буле,окремо розкажу) він іде з тобою в їхне "мрео" бере свого підставного поляка,оформлює машину на нього,вписую вас в тех паспорт і робить тимчасову прописку , вона потрібна по їхньому законодавсту і з якого до якого прописуеться в тех паспорті авто. Вам видається номера,документи і тимчасовий,так званий "мягкий" техпаспорт на 2 тижні і забирають "карту поязду" Через 2 тижні потрібно приїхати в те саме місце,забрати "карту поязду" і постійний тех паспорт. Все процедура закінчена.
Є нюанс що наші митники не хочуть пускати на тимчасову тех паспорті,що посуті є незаконним,але легше не сваритися і 1 раз дати 100грн
Обов'язково візьміть в поляка на якого оформили авто,спеціальну розписку,на спец бланку,заповненому його рукою і з його підписом,що він відмовляється від своєї 1\2 частки авто в вашу користь,тоді фактично вся машина ваша і він вам більше не потрібен,в інших варіантах можуть бути гемори.

Митний режим ліпше не порушувати,таможеніки будут обіжатись дуже сильно. Якщо сталося якесь горе,хвороба,чи поламалось авто,берез лікарняний,а бо акт сервісу про час ремонту, і тоді ідеш в регіональну митницю по місцю проживання,а не як деякі казали ідеш з тим на кордон. В регіональній митниці отримуешь дозвіл на виїзд і от вже з тим дозволом ідеш на гарницю, всі інші варіанти призведуть до штрафу
Так само можна робити якщо в вас якісь свята,відпустка або ще якісь обставини,за 50-100 грн домовитись на сервісі про акт і все,але в цей час звичайно ліпше не їздити на авто.
Вроді нічого не забув.
avatar
16 Юрій • 17:09, 17.05.2012
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, якщо зареєструвати авто на польську фірму, і вона має представництво на Україні, то протягом якого терміну можна їздити на цьому авто на Україні?!
буду дуже вдячний за відповідь!
avatar
17 krot2ks • 10:22, 20.05.2012
Машина на Польську фірму

Згідно Стамбульської конвенційні(додаток с) і роз'яснювального листа регіональним митницям Лист ДМСУ від 05.02.2011 р. №09/363-ЕП
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/995_472
http://www.customs.com.ua/php/document.php?ISN=51870
можливе ввезення комерційного транспортного засобу на територію України,яке перебуває на іноземній реєстрації резидентами України на термін до 365 днів,після чого необхідно вивезти транспорт з тр. України. Зразуже ввезти назад ніхто не забороняє.Транспорт можна вважати комерцiйним, якщо вважати, що перевезення особи (водiя) є платним (оплачуваним).

Це була законодавча часина процесу,тепер практика:
В мене була машина,оформлена на батька як співвласника.Людину яку нам порадили дуже хороші знайомі сказала що так бути не може,якщо людина як співвласник авто,то по тих документах не пустять,а пустять тільки на 10 днів (хоча логічно, це чисто робоча машина фірми,а ти тут співвласник, хоча інші люди з якими я спілкувався казали що вписують як співвласника) тому було прийнято рішення що заїжджати через митницю буду я. Доречі він робить документи на 3х людей , будь-яких,незалежно,родичі чи ні
Що було потрібно він нас:
1. Копії паспортів 3х людей які будуть керувати авто і їхні поштові індекси
2. Копію тех. паспорта авто
3. Завдаток 200$

Документи робилися 3 чи 4 дня, що ми отримали від нього:
1. Договір працевлаштування в Польші (Пол. мова)
2. Договір про надання автомобіля(Пол.мова)
3.Подорожній лист службового легкового автомобіля(укр.мова)
4.Посвідчення про відрядження(Укр.мов)
5. Умова куплі-продажу на спец бланку він імені власника і співласника на користь фірми(Пол.мова)

Всі документи крім умови куплі-продажу були зробленні на 3х єкземплярах для 3х різних людей які будуть керувати. На всіх стояли підписи і мокрі печатки польскої фірми. Все це задоволення обійшлось в 1000$
Всі документи на польскій мові потрібно зробити нотаріальний завірений переклад на Українську мову для наших дайців , а особливо для митників. Хоча дайці не мають права перевіряти щось там,а тим більше комусь дзвонити, це порушення закону "Про захист персональних даних" і на них можна подавати в суд і на тих хто дав такі данні, накажу вже про перевищення службових повноважень.

Далі мені дали витяг законів для вивчення на всяких випадок, зробили інструктаж що і як,після чого я поїхав на митницю, думав що буде на багато складніше.Митник подивився, запитався чому то саме прізвище в тех паспорті і документах, де я працюю на якій посаді,тіпа екзамен.Потім забрав документи і пішов у віконечко. Потім віддав документи і поставив печатку на талоні. На питання через скільки буду змушений вихати сказав максимум через рік. Їздимо так 3 місяці, 3 рази зупиняли,причому один раз кобра, два рази нормально, а один раз попався тупий мент і що почав діставати,дав 100 грн і тільки тому що спішив і втратив би в 20 раз більше втрачаючи час на нього.

Значить що мені ше сказала та людина яка робила документи, що буде важливо для всіх:
1.Ніколи не довіряйти загонку такої машину перекупам, вьїхати мають виключно хтось з тих людей які будуть керувати авто в Україні. Виїхати через рік має тільки та людина яка заїхала,інакше попандос буде. Керувати будь хто ,в кого є документи.
2. Бажано заїхати тому хто буде більше всіх їздити.
3.ТО можна робити самому,коштує 100 злотих, або через людей,коштує 200 і не треба нікуди їхати
4. Через рік треба виїхати назад в Польшу,саме в Польшу
5.Продати цю машину можна без проблем. Він за 100$ переробить документи на інших 3х людей. якщо не продається а просто поміняти одного на другого,безкоштовно
6. Віддавати таку машину на разборку не можна,будуть проблеми з митниками з часом,прийдуть питатись де машина.
7. Страховку робили через нього, бо там якісь супер мега круті знижки в 60%,але ціну хоть вбийте не пам'ятаю
8. Забирайте машини і передавайте гроші за таку машину тільки за межами України,або щоб ви були остистими свідками що людина яка вам продає машину вигнала її офіційно з України,чому так і не знаю,сказали що там кидало бувають якщо у Львові передачу робити,тіпа незаконно,але так до кінця і не зрозумів
Вроді все що знав і пам'ятав детально виклав,якщо щось забув,сорі,згадаю,допишу.
avatar
19 Andruxa • 12:31, 20.05.2012
кажуть що зараз карта поляка недійсна, в такому випадку потрібно перетинати кордон раз на 10 днів. це правда?
avatar
20 Andruxa • 15:19, 20.05.2012
Дуже дякую за консультацію!!!
avatar
21 Любомир • 11:06, 26.05.2012
Допоможу в оформленні машини на польську фірму. Документи робимо на 3 роки. Виїзд 1 раз в 2 місяці.
т. 067 907-20-29
avatar
25 Andruxa • 18:54, 01.06.2012
і скільки це буде по фінансам???
avatar
22 Юра • 17:39, 28.05.2012
А щодо 30 км зони, є якісь хитрощі якщо є приписка???
avatar
23 Микола • 21:29, 30.05.2012
не в курсі
avatar
24 Іван • 02:01, 01.06.2012
Я власник машини але не маю консульського обліку , ні карти побиту , який термін я маю перебувати на україні , як , що я українець як тут можна хитрувати підкажіть ??? Завчасно вдячний ))
avatar
26 Катя • 12:35, 02.06.2012
Доброго дня!
Скажіть,будь ласка, яка зміни впровадили по перетину кордону на польській реєстрації з 1 червня 2012 року?
avatar
27 Андрій • 14:00, 04.06.2012
З 1 чернвя ввели новий закон згідно якого можна перебувати тільки 5 днів.
avatar
29 Микола • 17:58, 04.06.2012
тепер будуть всі робити тільки на фірми на рік
avatar
28 Любомир • 17:11, 04.06.2012
Детальна інформація про переоформлення машини на польську фірму на сайті www.avtozpolshi.com.ua
avatar
30 Микола • 18:25, 04.06.2012
Нагадаю, що адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень.
avatar
31 Гала • 14:15, 05.06.2012
Сьогодні зіткнулась з цією неприємною реальністю, працівники нашого консульства в Гданську явно потребують відпочинку щоб трошки ввічливіше розмовляли з українцями, але виходить що процедура тимчасової реєстрації досить часожерна і недешева (мені з Щецина їхати до Гданська для цього потрібно), тому може хтось знає скільки зараз на границі платити потрібно щоб дозволили виїхати якщо пробув на Україні більше 10 днів (я планую на 3-4 тижні)
avatar
32 Любомир • 19:09, 08.07.2012
На сайті www.avtozpolshi.com.ua ви знайдете детальну інфо про машини на польських номерах
avatar
33 Oleksandr • 23:12, 10.07.2012
Усім доброго дня.
Яка склалась ситуація... Я придбав автомобіль на Польскій реєстрації, по словам "продавців" які їздили в польшу за моїм авто, яке я знайшов на сайті otomoto.pl я маю законне право їздити на ній терміном до двох місяців по території України, після чого мушу перетнути кордон, як сказали в любому напрямку (мені блище Білорусь) і буквально одразу ж можна заїзджати назад, після чого, знов можу їздити два місяці...
Документи, які у мене є на руках, це: Техпаспорт, у якому я записаний як співвласник і доручення на двох мовах (Польська та Українська) з мокрими печатками...
Виходячи зі статті опублікованної вище, цих документів не достатньо... авто у мене 8 день...
Що порадите...? Чи є в мене можливість зробити ще якісь документи, щоб їздити хоча б два місяці... звичайно інтересно щоб на рік...
Чекаю на відповідь...
Якщо у когось є розмова безпосередньо по справі? дзвоніть, якщо не беру слухавку, я на роботі, в такому випадку пишіть СМС, я передзвоню... 067-65-65-200 Олександр
avatar
34 Oleg • 14:22, 12.07.2012
Всім привіт!! ДОПОМОЖІТЬ І РОЗЯСНІТЬ???
Маю авто на польській реєстрації я уже протермінував 4 дні як мав перетнути кордон. Чи можу я взяти довідку із СТО і куди її потрібно занести чи зареєструвати??
Чи є можливо кращий варіант??? Буду дуже вдячний за розяснення.
avatar
35 Міша • 17:48, 25.07.2012
Чи правда що що на кордон потрібно буде їздити що два дні з першого вересня чм жовтня angry
avatar
36 валентин • 22:18, 26.07.2012
Б--Р--Е--Х--Н---Я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я ЗАРЕЄСТРУВАВ ПОВНІСТЮ НА СЕБЕ АВТО БЕЗ КАРТИ ПОБУТУ,НА ПРОСТІЙ ПІВРІЧНІЙ ВІЗІ,КУПИВ ТІЛЬКИ ,,МЕЛЬДУНОК,, ЗА 230 ЗЛОТИХ.БЕЗ ВСЯКИХ СПІВВЛАСНИКІВ.
avatar
37 krot2ks • 22:03, 04.08.2012
Валентин, значить ви живете в прикордонній зоні, там інші правила і можна їздити без цього всього
avatar
38 Jan Kowalski • 20:17, 02.01.2013
пiдскажить будласка я громаданин польщи хочу прийхати на своему власному авто на Украiну до родини скiльки часу можу перебувати автомобилем на Украiнi
avatar
39 Микола • 11:51, 03.01.2013
якщо ви не маєте ПМЖ в Україні, то стільки, скільки самі проведете тут часу
avatar
40 руслан • 15:19, 14.01.2013
хто допоможе стати в польщі на консульский облік,маю річну візу по карті поляка,дзвоніть 0981533653
avatar
41 Максим • 00:38, 15.01.2013
а якщо віза на рік всерівно потрібно вписуватись співвласником?
І скільки страховка буде коштувати беха 520 1990рік мені 18 років??
avatar
42 Андрій • 13:16, 25.01.2013
Допоможу в оформленні та пригону авто в Україну,машина може знаходотись рік на теритьрії України.Через рік потрібно виїхати і вїхати .І знову катайтесь рік. xbkz@ukr.net
avatar
43 Андрій • 15:57, 05.02.2013
Допоможу в оформленні та пригону авто в Україну,машина може знаходотись рік на теритьрії України.Через рік потрібно виїхати і вїхати. Це не на фірму. Дещо кращий варіант. тел.0675923258. оформлю машини які є уже на Україні.
avatar
44 Саша • 12:55, 07.03.2013
Доброго дня. в мене таке запитання: автомобіль зареєстрований на мене в Польщі( я співвласник) , якщо я переїду на Україну і продам його на запчастини, тобто авто буде на мені висіти. які наслідки цього будуть? зможу я перетинати кордон або купити інше авто на польській реєстрації?
avatar
45 Микола • 20:01, 07.03.2013
А хто буде знати, що ви залишили автомобіль в Україні, якщо ви на ньому не будете їздити? По базі ніхто не перевірає, чи "висить" на вас акесь авто чи ні
avatar
46 Yulia • 14:54, 03.04.2013
Доброго дня! Моє питання не по темі, але , якщо хтось вкурсі, то допоможіть. Ситуація така : моя мама інвалід 1 групи загального захворювання пожиттєво - вона не ходить. Чи можна на неї взяти якусь довідку, щоб не розмитнювати автомобіль куплений за кордоном? І якщо можна, то як це зробити?
avatar
50 Микола • 23:47, 14.07.2013
Оформити можна як гуманітарну допомогу!! Якщо у Вашої матері проблеми з опорно руховою системою! без права продажу!
avatar
47 Андрей • 12:13, 11.06.2013
В мене таке питання!!!
От я бачив люди продають авто і пишуть, що можна без розтаможки їздити по Україні і інших країнах СНД протягом 3 років на скільки це правда??? Все законно???
Як воно все відбувається???

ВВАЖАЮ ЦЯ СТАТТЯ БУДЕ ЦІКАВА БАГАТОМ ТАК ЯК № РОКИ ЦЕ ДОВОЛІ ВЕЛИКИЙ ТЕРМІН!!!
avatar
48 неля • 14:50, 13.07.2013
підкажіть будь-ласка якщо їхати через польщу в германію на машині зареєстрованій в україні які необхідно оформити документи, де їх оформити і скільки це може коштувати у євро чи в доларах
avatar
49 Микола • 22:58, 14.07.2013
Якщо машина оформлена на вас, то при перетині кордону необхідно мати такі документи:

- страховий поліс цивільної відповідальності, так звана зелена карта (його можна оформити в будь-якій страховій компанії або ж безпосередньо на кордоні, однак потурбуватися про цей документ краще заздалегідь. Ціна залежить від того, який автомобіль і на який час берете (можна від 15 днів до року))

- технічний паспорт на авто

- водійські права (для виїзду за кордон не потрібно міжнародних прав)

Якщо ж на вашій машині їхатиме хтось інший, то необхідно звернутися до МРЕВ за місцем прописки для оформлення тимчасового талону транспортного засобу.

Якщо машина куплена в кредит, для отримання техпаспорту варто отримати довідку з банку, в якій ідеться про те, що у вас немає проблем із виплатою кредиту й банк не заперечує проти вивезення машини за кордон.

Усі деталі з приводу оформлення документів на поїздку в Європу на авто можна дізнатися в Митній службі України, телефон: (044) 247-27-19.

Ну і має бути належний технічний стан авто (без тріснутого чи затемненого скла і таке інше).
avatar
51 Андрюха • 20:48, 09.02.2014
готовий купити мащину в поляка котрий мене впише в техпаспорт...якщо хтось знає таку людину прошу написати. буду вдячний
avatar
52 Андрюха • 20:49, 09.02.2014
pidlubniy@gmail.com
avatar
53 Марян Микуляк • 21:11, 27.06.2014
Доброго дня. Чи може хтось підказати. якщо на тереторію України на своєму автомобілі де я є співвласником заїхав поляк, він має право без виїзду бути в Україні 1 р., чи маю я право на такому авто пересуватись на тереторії України?
avatar
0
54 Микола • 14:22, 06.07.2014
Ви маєте право пересуватись по Україні на автотранспорті з іноземними номерами лише в тому випадку, коли Ви вписані в техпаспорт та ОСОБИСТО перетинали кордон.

Передача ТЗ іншій особі забороняється! якщо заїхав один, а зупинять іншу особу за кермом... штраф 850 грн. При цьому жоден із українських нотаріусів не оформить довіреність на таке авто

Дана норма раніше регламентувалася ЗАКОНОМ УКРАЇНИ Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України, стаття 11 з доповненнями.

А зараз ця норма прописана в новому Митному кодексі України (від 13 березня 2012 року), стаття 377, частина 3:

"Ввезені громадянами на митну територію України для вільного обігу товари, зазначені у частині першій цієї статті (власне мова про ТЗ), що підлягають державній реєстрації уповноваженими органами України, забороняється відчужувати або передавати у володіння, користування чи розпорядження іншим особам до здійснення державної реєстрації цих товарів."
avatar
0
55 Микола • 00:41, 07.07.2014
В Уріїні чи Ураїні автомобіль не може знаходитися взагалі. А про все інше по даній темі читайте в статті і її доповненнях (в тому числі за 2013 рік)
avatar
56 Taras Davidovich • 11:07, 08.07.2014
Доброго дня! Питання наступне: я працюю логістом в транспортній компанії, маю довгострокову шенген візу, яка відкривається на основі договору моєї фірми з польською фірмою та запрошенням польської фірми. Чи можу я купити авто у Німеччині, зареєструвати його на цю фірму(з якою у мене договір про співпрацю), щоб вони мені дали доручення чи щось того плану і ввозити його на територію України. Якщо так, то який термін перебування в Україні?
Заздалегідь вдячний smile
avatar
0
57 Микола • 16:48, 10.07.2014
Так, таке можливо. По закону термін перебування рік, а по факту - 2 місяці і то якщо Ви власник або співвласник фірми (так кажуть митники та гаїшники).
avatar
Доброго дня! Прочитала, що Ви працюєте логістом. Моя дочка хоче поступати в Польщу і потім там працювати. Маємо карту поляка. Задумувались над спеціальністю "логіст" або "англ.і фр. мова з перекладом". Скажіть, будь-ласка, чи зі спеціальністю "логіст" легко знайти роботу і чи можна пристойно заробляти? Моя дочка дуже добре знає англ.мову і французьку теж досить непогано. Зараз їде на навч. рік в США. І мову не хотілося б втрачати, але я чула, що в Польщі потрібні логісти, не знаю, чи це правда.
avatar
59 Паша Ковальчук • 22:31, 25.07.2014
Хто може зробити польский консульский облік, скористаюсь послугами 096-919-40-62
avatar
60 fozz2005 • 09:55, 26.08.2014
також потрібно консульський облік за додаткову плату! 0983794646
avatar
61 krividenko • 17:40, 19.09.2014
хочу придбати в польщі автомобіль щоб можна було в україні їздити 60 діб.без перетину кордону. підкажіть і як що можна розясніть мені темному як це зробити правельно і чи є якісь негативні сторони цього. велике дякуюю!!!!!
avatar
62 yura8333 • 22:17, 05.10.2014
Виробляю карту сталого побиту, скажіть скільки часу можна буде їздити по Україні автомобілем оформленим на себе в Польщі, та які додаткові процедури при перетені кордону. Дякую.
avatar
63 svorak83 • 23:58, 22.10.2014
Привіт. Я маю тимчасовий побит.легально працюю якщо я зареєструю авто на фірмі в якій працюю скільки часу можу перебувати на україні. І що робити після того як цей час закінчиться
avatar
64 Саша Кулиба • 17:59, 02.12.2014
Доброго дня,в мене таке питання... Я маю закордонний паспорт,візу,і хочу їхати на роботу до пана,але назад думав купити собі машину,як правельно зробити ,щоб я міг перетнути границю без проблем!!!
avatar
65 roman_rsoroka • 17:18, 11.12.2014
Чи може громадянин євросоюзу на машині вїхати в Україну,а інший громадянин євросоюзу виїхати на тій самій машині з України в євросоюз
1-50 51-69
Випадкове фото
з альбому Краєвиди

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Система Orphus

Bystryi © 2010-2018
Конструктор сайтів - uCoz