Дрогобицький район Львівська область
Ср, 22.05.2024, 03:41
Меню сайту

Категорії розділу
Історія [6]
Здоров'я [5]
Технології [3]
Рослини нашого краю [0]
Корисні штучки [19]
Інше [22]

Свіжі коментарі

Пошук

Друзі сайту
сайт села Квітневе

Опитування
Звідки Ви дізналися про цей сайт?
Всього відповіди: 380

Для ознайомлення

Головна » Статті » Цікаве з усіх-усюд » Інше

Друга державна мова в Україні
Чому прихильникам даного питання не пояснюють ті, хто обіцяє його вирішити, що це насправді означає? Багато громадян, які всіма руками та ногами "ЗА", не розуміють, що державна російська мова не дасть їм права повністю відмовитися від української. Навпаки, введення другої державної мови, спричинить подвійне навантаження. Вони вважають, якщо дві мови в державі, то можна всі справи вирішувати російською і не морочитися. І навіть не здогадуються, що багато чого доведеться оформляти у двох примірниках.

Здобути додатковий геморой собі – це у нас в крові. Передати болячку сусідові – взагалі межа досконалості прояву національної приналежності. У розкраденій країні грошей ні на що немає, так їх ще доведеться вбухати на подвійні написи скрізь, де тільки можна, перевидання всіх важливих документів, напевно валюту прийдеться передрукувати. Російськомовне населення України не замислюється над цим – йому ПОмаранчево. Політики, що обіцяють такий крок, просто брешуть в очі електорату. Мало того, навіть вистачає нахабства заявляти, що їм хтось у цьому заважає, чим ще більше розбурхують і так ошукане й обдурене, вже вкотре, суспільство.

Навіть якщо закрити очі на все вище викладене. Більшість з тих, хто за російську мову, як другу державну в Україні, просто не складуть із неї іспит. Адже в регіонах, так звана російська мова, вже перетворилася на суржик і сленґ, суміш бульдога з носорогом, і давно не має нічого спільного з великим і потужним. У розмовній мові процвітає мат і лайка, і, мабуть, вже їх потрібно узаконювати для захисту інтересів виборців.

Мені ось цікаво, чому деякі люди вважають, що в Україні не обов’язково спілкуватися українською мовою? Їм не спадало на думку, що це, наприклад, порушення чинного законодавства, бо мова державна одна. Російській жодного офіційного статусу ніхто не надавав, так само між собою можна спілкуватись англійською, китайською і іншими мовами. А ось в офіційних зверненнях, публічних виступах… Ви собі уявляєте, щоб політичний діяч в Іспанії звертався до народу французькою? Це ж неповага до власного народу! До себе…

Чомусь, коли люди їдуть до Анґлії, вони намагаються вивчити бодай кілька речень анґлійською мовою. А коли залишаються там на постійне проживання продовжують вивчати мову. Тому що з ними ніхто не матиме справ, якщо вони не володітимуть державною мовою країни в якій перебувають.

Прекрасний приклад поваги показав Пол Маккартні, на свому концерті у Києві минулого літа. Чужі люди, леґенди, про яких знає весь світ, звертаються до своїх шанувальників рідною їм мовою, а наші «брати» приходять до «нашої хати у брудних чоботях, не роззуваючись шаркають об килим, сідають де хочуть, плюють зернята, матюкаються і ще не задоволені тим, що до них вороже ставляться».

Якщо дехто вважає, що його рідна мова російська, я нічого проти не маю. Говоріть з тими хто її «підтримує»(тут, як технічний термін), але якщо постійно проживаєте на території України, будьте ласкаві, вивчіть державну мову, щоб не мати обмежень у спілкуванні та своїй діяльності. Коли Вам вже так допекла Україна, українці, і особливо їх мова, шановні, ніхто Вас не тримає, їдьте до Росії – Вас там чекають.

Категорія: Інше | Додав: абориген (19.09.2010)
Переглядів: 2182 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
avatar
0
1 Капітошка • 17:52, 19.09.2010
Картинка просто бомба!!!! Круті в дівчат язики... biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
0
2 Капітошка • 21:07, 20.09.2010
Думаю з цією промовою, плакатами, автоматами (для безпеки) треба їхати на Схід в Луганську область чи в Донецьку - це би був подвиг. А ми тут ітак все це розумієм.
Біда наша в тому, що ми дуже добрий народ Нам бракує радикалізму - все на що ми здатні це жувати соплі і плакатись то на владу то на історію то на геморой який нам мішає...
avatar
0
3 абориген • 20:34, 29.09.2010
А чому вам бракує радикалізму? Тому, що мало вас били, знущалися над вами, обмежували права. Ви виросли в час, коли ви все мали. Україну - і то отримали задарма. Якби ж то зараз, дай Бог, прийшов якийсь дурний москаль до влади і ввів жорстокий режим (а не тримав суспільство постійно і свідомо тільки за крок(!) до межі), змусив вас спілкуватися російською, ходити в церкву московську і працювати на Москву за півдарма, тоді б у вас появився радикалізм. Сподівюся це не за горами. Бо інакше поступово, помаленько ми все втратимо, за що боролися.
На схід їхати не варто, бо цю частину нашої держави ми уже втратили. Нам треба будувати свою країну на Заході, хоч про це й не можна ось так відкрито заявляти, та я за поділ країни. Хай Східна Україна створює свою промосковську державу, а ми будемо мати свою європейську. І тоді і їм буде добре, і ми будемо мати буферну зону від москалів. Я знаю, бо я їздив туди. Цю частину України ми уже втратили. А тут ще є свідомі люди. Сподіваюся, ви належете до їх числа. Проте у ваших статтях я не простежую ниточки націоналізму. В чому ваша мета, коли ви пишете свої рядки?
Сподіваюся після даного мною коментаря сайт не закриють за радикалізм і розпалення міжрасового конфлікту smile
avatar
0
4 Капітошка • 15:37, 30.09.2010
Я не погоджуюсь з Вашим: Ви, Вам, Вас.... Правельніше було б ми, нам, нас. Тому що переконана, що Вас персонально це все що ви писали на рахунок били, знущались... теж стосується. І мені не 15 років. Я і жила за совєтів і в церкву ходила в селі бо в місті де жила не можна було... Мені це все знайомо.

В чому мета моїх статтей - я шаную слово, але справи ціную набагато більше. Давайте Ви напишете від себе що ви корисного зробили для того аби країна була національною, добре люди в ній жили, українською розмовляли. А тоді я з своєї сторони поділюсь власними здобутками в царині національного відродження України.

Думаю це буде правильно. cool

avatar
0
5 Капітошка • 22:40, 04.10.2010
З Росією мирно жити майже неможливо - це країна з імперськими замашками - Геополітична місія якої бути лідером АЗІЇ і трохи Європи. Якщо вони нас відпустять в мирне плавання то їх китайці з остальними просто зметуть кількістю і від москалів з їх росією лишиться Пшик
З ними жоден сусід не може мирно жити, навіть така здавалось би проросійськи налаштована Білорусія.
ми повинні твердо відстоювати свої націлнальні інтереси і ніяких компромісів!!! з москалями і кацапами cool
avatar
0
6 Добр • 22:12, 04.12.2010
Важко коментувати радикальні емоції. Позиція Аборигена нагадує ситуацію з сучасним козацтвом. Оскільки всі хочуть бути гетьманами, а козацтво одне, вирішили просто - поділити козацво на окремі пісочниці. А у кожній пісочниці свій гетьман. Скажу відверто, у самого виникала думка про поділ країни, але зрозумів, що це зрада наших предків, які мріяли про Велику Україну. Знаєте, на Східній Україні є така байка про ставлення до росіян, їх мови: "Приїжджаю до Льова, заходжу в магазин, прошу продати якусь річ, а мені нічого не відповідають, бо говорю я російською мовою". Щось подібне є і на Західній Україні... Шановні, не можна ні ідеалізувати всіх, так і звинувачувати всіх безоглядно. Галичина - це процвітання культури, духовності..., але, перепрошую, і тут гав...ів є багато. Те саме можна сказати і про Схід. Риторика їх завжди одна: "Ми всіх годуємо, всі живуть за наш рахунок..." Якби так було половину України вже вимерла б. Легко на словах відмовитись від своєї землі, а як же люди що там живуть...
avatar
0
7 Добр • 23:55, 05.12.2010
Погоджуюсь із сказаним, але є і деякі зауваження. Більшість російськомовна чи ні, зележить від того як рахувати, що рахувати. Якщо глянути перепис населення 2001 р. то у нас справді є регіони де переважно використовують російську мову (Крим, Донецька, Луганська області). Але це не весь Схід чи Південь України. У цих регіонах багато людей використовують російську через свій комплекс. Заговори українською, зразу казатимуть, що ти з села. А так як всі. До речі: "А що таке суржик". Знаю, що будемо говорити про суміш мов. Але це спрощене розуміння поняття. Суржик (правда під іншою назвою) існує у багатьох країнах (Франція, Канада, Росія, Білорусія), ми тут не оригінальні. Правда тільки ми займаємось самобичуванням. Так, це погано, але, зрештою, це також різновид української мови (не кажу літературної)...
avatar

Випадкове фото
з альбому Стадіон

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Система Orphus

Bystryi © 2010-2024
Конструктор сайтів - uCoz