Дрогобицький район Львівська область
Вт, 07.05.2024, 19:52
Меню сайту

Свіжі коментарі

Пошук

Друзі сайту
сайт села Квітневе

Опитування
Звідки Ви?
Всього відповіди: 993

Для ознайомлення

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ЩО:
- положення "поза грою" немає при введенні м'яча за бокової лінії, при "спірному", при кутовому ударі, при ударі від воріт;
- правило "поза грою" діє при вільних та штрафних ударах;
- арбітр матчу може відмінити взяття воріт, якщо до початку розіграшу м'яч; і він переконається у своїй помилці;
- футболіст може покинути футбольне поле, або увійти в гру тільки з дозволу арбітра матчу;
- капітан команди не має права самовільно вилучити гравця з поля, або робити заміни гравців, воротаря, без дозволу арбітра;
- всі запасні гравці, а також представники, які внесені в протокол гри і представляють команду, несуть таку ж відповідальність, як гравці на полі;
- замість запасного гравця, внесеного в протокол гри і вилученого зі стадіону до чи після початку гри, іншого запасного гравця внести в протокол не можна;
- перед початком гри арбітр, перебуваючи в центрі поля, повинен чітко бачити всі лінії (шир. 12 см.) розмітки футбольного поля;
- кутові прапорці (роз.35х45см.) повинні бути розміщені на висоті 1.5 метра
- будь-які дії з симуляції на футбольному полі, які скеровані на обман арбітра, караються за неспортивну поведінку жовтою карткою;
- при ударах від воріт, кутовому, вільному та штрафному ударі, а також при виході м'яча за бокову лінію, якщо дотримані всі Правила гри, арбітр може подавати сигнал рукою;
- якщо м'яч пройде у ворота суперника безпосередньо з початкового удару, то гол зараховується;
- якщо гравець виконуючи 11- метровий удар, ще до удару поводиться недисципліновано а після удару м'яч проходить у ворота, 11- метровий повторюється;
- якщо партнер гравця, що пробиває 11-метровий удар, увійшов у штрафний майданчик до пробиття і м'яч пройшов у ворота - удар повторюється;

- дозволяється при виконанні штрафного чи вільного удару підкинути м'яча ногою для того, щоб партнер зміг з ходу пробити;
- арбітр має право не зупиняти гру, якщо після порушення правил гри, м'ячем володіє атакуюча команда;
- арбітр має право зупинити гру, або перенести його початок, якщо на ЙОГО погляд дощова злива, грім і блискавка, а також непридатне поле для гри ПІСЛЯ зливи, повені, туману заважають проведенню гри;

Якщо ВИ бажаєте знати більше про правила гри у футбол, уважно прочитайте РЕГЛАМЕНТ проведення змагань.

РЕГЛАМЕНТ
районних змагань з футболу в сезоні 2010 року.
І. МЕТА І ЗАВДАННЯ
1.1. Районні змагання з футболу проводяться з метою:
-подальшого розвитку масового футболу в районі;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спор¬тивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди району області та команди май¬стрів регіону; організації дозвілля людей та пропаганди футболу.
II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
2.1. Контроль за проведенням змагань в районі здійснює відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Загальне керівництво змаганнями та безпосереднє проведення змагань по¬кладається на Федерацію футболу Дрогобицького району (ФФД).
III. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ЇХ ПРОВЕДЕННЯ
3.1. До участі в чемпіонаті району допускаються команди фізкультурно-спортивних (футбольних) клубів, колективів фізкультури, підприємств, господарств, військових частин, які подали заявку і є колективними члена¬ми (ФФД).
3.2. У районних змаганнях можуть брати участь студенти, які навчаються в Дрогобицьких навчальних закладах, працівники фірм, та інші що не є жителя¬ми Дрогобицького району, міст Борислава, Трускавця, Дрогобича. Підставою для внесення до заявочного листа команди є студентський квиток, копія осо¬бистого паспорта та довідка з місця працевлаштування.
3.4. Змагання у Вищій, Першій та Другій лізі чемпіонату та першості райо¬ну проводяться за окремими заліками для юнаки) та дорослих.
На рік проведення змагань дозволяється заявляти юнаків 1992 - 1995 ро¬ків народження.
3.5. До участі в змаганнях не допускаються гравці команд, що беруть участь в обласних змаганнях, аматорських або професійних лігах першості України та зарубіжних клубів.
3.6. Загальна кількість гравців, внесених у заявку команди для участі в районних змаганнях, не повинна перевищувати 25 чоловік.
3.7. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керів¬ництва футбольного клубу, тобто невірно подані або сфальсифіковані дані про участь гравця в обласних змаганнях, перебування на контрактах в ама¬торських та професійних командах зараховується поразка і накладаються штрафні санкції згідно з дисциплінарним кодексом. Гравцю забороняється виступати за команду до з'ясування всіх обставин та причин порушення Ре¬гламенту.
3.8.Структура чемпіонату Дрогобицького району на сезон 2010 року:
-Вища ліга - 14 команд з юнаками ( 1992 р.н. -1995 р-н.);
- Перша ліга - 14 команд з юнаками ( 1992 р.н. -1995 р-н.)
- Друга ліга — 2 зони «А» -11 та «Б» -7 команд за територіальним принципом.
Футбольні колективи які бажають виступати в 2011 році в Прем’єр лізі зобов'язані протягом сезону 2010 року виконати слідуючі вимоги :
- зареєструвати свій футбольний клуб в органах юстиції, відкрити ра¬хунок, виготовити печатку та атрибутику клубу;
- обгородити та обсадити футбольні поля, надавши їм охайного вигляду;
- розпочати будівництво роздягальні, поставити лавки для сидіння та туалет;
- застрахувати своїх футболісті та персонал в органах державного страхування;
У випадку нехтуванням вимог федерації футболу, незалежно яке місце у підсумку посяде команда в чемпіонаті району, виконком ФФД вправі на наступний сезон відмовити футбольній команді виступати у Прем'єр лізі, замінивши її командою Першої або Другої ліги, яка виконала вищевказа¬ні вимоги.
3.9.Три гравці команди юнаків можуть виступати в один день за команду юнаків та дорослих. Юнаки віком менше 17 років не можуть виступати за дорослу команду.
За юнацькі команди можуть виступати юнаки 94-95 років народження лише з дозволу медичної установи та заяви батьків які залишаються у представника команди.
3.10.Команди всіх ліг (юнацький та дорослий склад) проводять змагання у два кола на своєму полі та полі суперника, юнацькі команди грають б перед грою дорослих.
Тривалість матчів:
Юнаки - два тайми по 30 хвилин,
Дорослий склад - два тайми по 45 хвилин.
Початок ігор з (18 квітня по 2 жовтня)
Вища ліга -14.30 (юн.) 16.00 (дор.)
Перша ліга - 14.30 (юн.) 16.00 (дор.)
Друга ліга - 16.00 год.
Після 2 жовтня ігри проходитимуть: (юн.)-ІЗ.ЗО (дор.)-15.00
У кожній грі дозволяється заміна 7 гравців з числа 18, внесених у протокол матчу до початку гри. Представники команд зобов'язані заповнити та підписа¬ти протокол матчу за 30 хвилин до початку гри і пред'явити арбітрам посвід¬чення учасників змагань.
Забороняється робити запис в протоколі гри під час та після матчу. Команда-господар поля заповнює протокол гри першою. Всі записи в протоколі матчу повинні вестися ручкою з чорною (синьою) пастою, відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
Попередження, отримані гравцем в матчах за юнаків та дорослий склад а також у ході різних турнірів та розіграшів кубків враховуються сумарно. 3.11. Команди зобов'язані прибути на гру за 1 голину до її початку. Матчі повинні розпочинатися в точно встановлений календарем зма¬гань час.
Запізнення команди не допускається.
Спізнення команди юнаків фіксує тільки арбітр, який в точно встановлений час повинен зафіксувати повністю готовність стадіону до гри (сітки на воро¬тах, прапорці, чіткі розмітки ліній) і всі гравці команди господарів на футболь¬ному полі.
За запізнення і неявку на гру на команду накладаються дисциплінарні та фінансові санкції (згідно з дисциплінарним Кодексом) і зараховується поразка 0 : 3 (до уваги не приймаються ніякі виправдовуючі документи).
За непідготовку футбольного поля до гри, команді юнаків господарів за¬раховується поразка 0 : 3 і дається можливість 30 хв. на його підготовку до гри дорослих команд.
Якщо команда не прибула на гру юнацьким складом, то їй зарахову¬ється поразка 0:3 і з дорослого складу знімається - 1 очко, якщо 2-ій раз - 2 очка і т.д.
Якщо команда не прибула на гру юнацьким та дорослим складом (без поважних причин не повідомила ФФД), то їй зараховується поразка 0:3 з команди юнаків 1 очко не знімається, накладається штраф в сумі 200 гри¬вень, і повторну зустріч вона проводить на полі суперника та оплачує ар¬бітраж матчу.
Якщо команда допустила невиїзд у (другому колі), то термін покарання пе¬реноситься на наступний календарний рік.
3.12 Гравців, на яких відсутні посвідчення учасників або не внесені в про¬токол гри, до даного матчу не допускаються і ніякі пояснювальні документи арбітром матчу до уваги не беруться.
3.13. На команду, яка без погодження з ФФД, виїхала на будь-які змагання або самовільно змінила місце проведення календарної гри без поважних причин, накладаються дисциплінарні та штрафні санкції і їй зараховується поразка 0:3.
Команда за рішенням Виконкому ФФД може бути знята з розіграшу при систематичних порушеннях регламенту (більше 3-х разів). До уваги не бе¬руться ніякі виправдовуючі документи.
Команди, які зняті зі змагань за неявки або інші проступки, на наступний сезон допускаються до участі в чемпіонаті та першості району в лізі нижчого рангу.
Якщо команда, яка знята з розіграшу, провела менше 50 % матчів, то її ре¬зультати анулюються, а якщо командою проведено 50 % і більше, то в непроведених матчах їй зараховуються поразки з рахунком 0 : 3.
Всі випадки порушень даного Регламенту розглядає Контрольно-дисци¬плінарний комітет федерації футболу.
3.14. В офіційних змаганнях команди зобов'язані виступати в однаковій футбольній формі (футболка, труси, гетри, футбольне взуття, щитки).
Футболка повинна мати номер, під яким гравець записаний у прото¬колі матчу.
У випадку однакового кольору форми в обох команд, право на вибір має команда гостей. Чемпіон району має право форму не змінювати. Гравці зобов'язані виходити на поле в охайному вигляді.
3.15. Присутність лікаря на всіх матчах районних змагань
обов'язкова.
Лікар зобов'язаний прибути на гру за ЗО хв.. до початку гри юнацьких скла¬дів, пред'явити арбітру медикаменти і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри юнацьких та дорослих команд.
Розпочинати гру за відсутності лікаря арбітрам категорично забо¬ронено.
Відповідальність за присутність лікаря на змаганнях та його кваліфікацію несуть представники команди - господарі поля. Прізвище лікаря команди господарів, а також присутніх представни¬ків влади та правоохоронних органів, обов'язково повинні бути внесені арбітром в протокол матчу та підписані присутніми.
У випадку отримання гравцем травми арбітр, зі слів лікаря, повинен вне¬сти в протокол матчу характер пошкодження., причину та попередній діа¬гноз, після чого лікар зобов'язаний поставити свій підпис у графі "Травма¬тичні випадки".

IV. ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ
4.1.Місця команд визначаються за сумою очок, набраних у всіх матчах.
Очки у всіх лігах нараховуються наступним чином:
за перемогу - 3 очки; за нічию -1 очко; за поразку - 0 очок.
4.2.При рівності очок у двох або більше команд місця у всіх лігах визначаються:
- за результатами матчів між собою .
- за найбільшою кількістю перемог у всіх матчах;
- за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів у всіх матчах;
- за найбільшою кількістю забитих м'ячів у ворота суперників;
- за найменшою кількістю дисциплінарних проступків;
При абсолютній рівності всіх показників місця визначаються
жеребкуванням.
У випадку, якщо основні склади команд любої ліги, які зайняли 1-2 місця, наберуть однакову кількість очок, то вищеназвані пункти виявлення перемож¬ця до них не застосовуються і переможець визначається у додатковому матчі на нейтральному полі.
4.3.Дві команди, які за результатами чемпіонату та першості району займуть передостаннє та останнє місця, вибувають у нижчу лігу.
По Дві кращі команди II ліги зони «А» і «Б» по закінченні першості зустрінуться між собою із набраними очками на нейтральному полі для виявлення переможців, які готують юнаків та переходять наступного сезо¬ну рангом вище.
IV. СУДДІВСТВО
5.1. Суддівство змагань проводиться арбітрами, рекомендованими суддів¬ським комітетом змагань і затвердженими Федерацією для обслуговування ра¬йонних змагань, згідно з "Правилами гри у футбол".
5.2. Арбітри, призначені для проведення матчу зобов'язані прибути на ста¬діон за годину до початку гри та мати комплект суддівської форми.
5.3. Арбітр зустрічі, а також представники команд, несуть відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри.
Арбітр матчу повинен звірити карточки із записом в протоколі і є єдиним хронометристом матчу.
5.4. Арбітр зустрічі, зобов'язаний до початку матчу оглянути футбольне поле, оцінити його за 5-бальною системою і зробити відповідний запис у про¬токолі матчу.
5.5. У випадку неявки на гру арбітра, її проводить арбітр, представле¬ний командою гостей. За відсутності арбітра, передати протокол гри в ФФД зобов’язаний представник команди - господарів.
5.6. Після закінчення гри арбітр зобов'язаний протягом 15 хв. заповнити про¬токол гри, внести в нього дані про проведені заміни, авторів забитих м'ячів та ін.
5.7. Якщо матч не почався своєчасно з вини арбітра ФФД; його неявка на гру без попереднього повідомлення керівництва, то на нього накладаються дисциплінарні та штрафні санкції в розмірі 50 грн. Якщо арбітр самовільно усунувся від проведення гри юнаків, то представник господарів не надають йому оплату в сумі 30 грн.
5.8. Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов'язаний внести в протокол відповідні записи і подати рапорт.
Посвідчення учасника усуненого з поля, арбітр разом з протоколом матчу зобов'язаний протягом доби передати у ФФД разом з рапортом.
5.9.Арбітр матчу в усній формі, телефоном, цього дня зобов'язаний повідомити голову ФФД, голову суддівського комітету та секретаря ФФД про
результати гри, попередження, усунення, протести та ін. до 21.00 год.
Два попередження, отримані в одній грі трактуються як вилучення.
Якщо гравець в ході матчу був вилучений за два попередження, то вони ав¬томатично анулюються і не повинні вноситись арбітром в білет учасника, а тіль¬ки в протокол матчу, при цьому білет учасника не передається у ФФД.
Якщо до початку, під час гри та після закінчення матчу, мали місце інциден¬ти, арбітри, тренери, представники команд зобов'язані наступного дня прибути в ФФД і дати письмові пояснення.
Арбітр зобов'язаний даний протокол матчу особисто занести в ФФД.
За відсутності протоколу матчу, оплата на харчування не здійснюється.
За несвоєчасне подання документації, повідомлення результату гри на арбі¬тра накладаються дисциплінарні та штрафні санкції у сумі 20 гривень.
5.10. При оформленні заявочних документів кожна команда зобов'язана
рекомендувати ФФД (суддівській колегії) одного-двох арбітрів для обслуговування районних змагань. У випадку непредставления арбітрів для обслуговування матчів, команда може бути незабезпечена арбітрами ФФД під час своїх домашніх матчів і до уваги не беруться ніякі виправдовуючі аргументи та заслуги перед федерацією футболу.
VI. ПРОТЕСТИ
6.0.У випадку спірного питання про заявку гравця, його посвідчення та
запис у протоколі матчу, представник команди суперника зобов'язаний попередити арбітра про подачу протесту до гри, арбітр, зафіксувати та вилучити
дану карточку а даний гравець із підтверджуючими документами повинен прибути на засідання СДК яке скликається 2 рази в місяць.
6.1.Представник команди, подаючи протест, зобов'язаний після завершення гри попередити арбітра та представника команди-суперника про подачу
протесту. Арбітр зобов'язаний зробити запис у протоколі матчу.
Письмовий протест, поданий командою, повинен бути підписаний пред¬ставником і протягом 24 год. переданий в ФФД.
Несвоєчасно подані і не зафіксовані протести н е розглядаються.
6.2. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рі¬шення, прийняті арбітром в ході гри.
6.3. Якщо гра проведена без належної спортивної боротьби, з неповагою до глядачів, оргкомітет ФФД має право, за поданням відповідного рапорту ар¬бітром матчу, обом командам накласти дисциплінарні та штрафні санкції.
6.4. Якщо до початку гри представники та капітани команд погодили¬ся із складами команд, свідомо надаючи можливість підставному гравцю приймати участь, то після гри протести на рахунок складу команд та за¬мін не приймаються.
VII. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
7.1.Оформлення заявочних документів проводиться згідно з графіком,
затвердженим ФФД, за місяць до початку чемпіонату та першості.
7.2.Кожна команда може заявити не більше 2S гравців.
Для заявки подаються наступні документи:
- заявочні листи, надруковані в двох примірниках, завірені лікарем та під¬писані президентом і тренером клубу (команди), повна інформація;
- ксерокопію паспорта кожного гравця, або наявну карточку учасника;
- для військовослужбовців - військовий квиток;
- дві кольорові фотокартки 4 х 5 см. для посвідчення учасника змагань; Представники команд заявляючи юнаків, яким не виповнилось 15 років,
несуть повну відповідальність за юнака реєструючи у медичній установі, та заяви від батьків.
Представники команд отримують завірений підписом і печаткою ФФД примірник заявочного листа, завірені підписом і печаткою посвідчення учас¬ника на кожного заявленого гравця.
Дозаявка гравців проводиться щопонеділка і припиняється після перших трьох турів чемпіонату та першості району.
Перехід гравців здійснюється після закінчення першого кола і при¬пиняється після першого матчу другого кола.
Виняток становлять гравці, які служили в збройних силах України, а також гравці, які прибули з-за кордону і є жителями даного населеного пункту.
7.3. Учасник районних змагань протягом сезону може бути заявлений тіль¬ки за одну команду або перезаявлений за іншу команду лише після закінчення першого кола.
7.4. Гравець районних змагань протягом сезону може бути перезаявлений за іншу команду під час сезону, але при умові, що перехід відбувається в ко¬манду іншої ліги сплативши 20 грн. за переєрестрацію карточки.
7.5.У випадку, якщо команда знята із змагань за порушення регламенту,
то гравцям даної команди надається можливість дозаявитись за будь-яку команду, після відповідного оформлення дозаявки.
VIII. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ
8.1. Усі стадіони, на яких проводяться матчі чемпіонату та Кубку району, повинні відповідати загальноприйнятим нормам та вимогам.
8.2. Команда-господар зобов'язана забезпечити:
- футбольне поле відповідних розмірів з трав'яним покриттям та відповід¬ної якості з чіткою розміткою всіх ліній;
- роздягальні для команд та суддів; посуд з водою для гравців та суддів;
- футбольні м'ячі, запасний свисток та карточки для суддів;

- прапорці різних кольорів (розміром полотнища 30x40 см, довжина древка 150 см); прапорці для асистентів арбітра;
- лікаря з комплектом необхідних медикаментів для надання медичної до¬помоги;
- чергування працівника правоохоронних органів.
8.3. У зручних для глядачів місцях рекомендовано встановити стенди.
8.4. При відсутності лікаря з медикаментами, неготовності футбольного поля до гри, порушенні інших норм регламенту - арбітр не проводить гру, а команді господарю зараховується поразка (0:3) і на неї накладаються дисци¬плінарні санкції.

8.5. Арбітр має право зупинити гру, або перенести його початок, якщо, на його погляд, дощова злива, грім і блискавка, а також непридатне поле для гри після зливи не дозволяють проведенню гри.
8.6. Виконком федерації футболу надає право переносу матчу по домовле¬ності представників двох команд але протягом двох тижнів матч повинен бути зіграний.
8.7. У випадку дощу перед матчем арбітр має право зобов'язати представни¬ка команди господаря відновити розмітку футбольного поля тирсою.
IX. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФУТБОЛІСТІВ ТА КЕРІВНИКІВ КОМАНД
9.1.Гравці та керівники команд зобов'язані виконувати всі вимоги правил
гри і даного Регламенту, виявляти високу дисципліну, повагу до суперників,
арбітра та глядачів.
Представники команд не мають права втручатися в дії арбітра, несуть по¬вну відповідальність за поведінку гравців своєї команди, а після закінчення гри повинні, ознайомитись із записами арбітра - підписати протокол гри.
9.2. Представники команд несуть відповідальність за несвоєчасний поча¬ток матчів (з вини їх команд).
9.3. Дисциплінарні порушення футболісти? та представників команд, а та¬кож випадки порушень громадського порядку на стадіонах глядачами, розгля¬дає дисциплінарний комітет ФФД.
9.4. За участь у матчі незаявленого або дискваліфікованого гравця, команді зара¬ховується поразка 0:3, на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

9.5. Якщо команда без дозволу арбітра самовільно залишила футбольне поле, то їй зараховується поразка 0 : 3 при умові, що суперник не вигравав цей матч з більшим рахунком і накладаються штрафні санкції.
9.6. На гравців, які скоїли дисциплінарні порушення, накладаються стяг¬нення: попередження, вилучення з поля, дискваліфікація.
Гравець, який отримав третє попередження, а також після кожних наступ¬них двох, автоматично пропускає наступну гру, згідно календаря.
У цьому випадку раніше отримані попередження не анулюються.
Якщо дискваліфікований гравець внесений у протокол матчу, то він вважа¬ється його учасником і його команді зараховується поразка.
Гравець, якого вилученого з поля, пропускає певну к-сть ігор, згідно з рі¬шенням дисциплінарного комітету ФФД та дисциплінарного кодексу.
Матчі, що не відбулися (неявка, технічна поразка і т.ін.), в кількість пропу¬щених матчів дискваліфікованим гравцем не враховуються.
9.7. Якщо термін дискваліфікації гравців та команд перевищує тривалість чемпіонату, то дискваліфікація переноситься на наступний сезон.
9.8. Якщо гра зірвана з вини глядачів, команді - господарю поля зарахову¬ється поразка (0:3). Якщо гра зірвана з вини обох команд, то їм обом зарахо¬вується поразка (0:3). В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.
X. КУБОК РАЙОНУ
10.1. В розіграшах Кубків району беруть участь команди, які дали підтвердження на участь і є членами федерації футболу Дрогобицького району.
Матчі розіграшів кубків району проводяться у визначений регламентом час.
10.2.Сітка розіграшу кубків: "Вільне слово", Кубку «Незалежність»
складається шляхом жеребкування команд-учасниць. Пріоритетне право на
розсіювання при жеребкуванні мають фіналісти кожного з кубків. В першому
турі господарем поля є команда, яка в парі (турнірній сітці) знаходиться вище,
ніж суперник.
Зустрічі на всіх етапах розіграшу Кубків відбуваються з одного або двох матчів згідно складеного та затвердженого заздалегідь положення та календаря змагань.
10.3.Володар Кубку «Незалежність», (фіналіст), чемпіон району, окремо
та переможець Першої ліги та кубка району зустрічаються в фінальному матчі
за Суперкубок, який проходить на заздалегідь визначеному ФФД стадіоні.
10.4.Забороняється заявляти гравців інших ліг в розіграші кубка 1 та 2 ліги.
10.5. Попередження та вилучення, отримані гравцями в матчах першості району, враховуються в матчах Кубка району і навпаки.
10.6. Матчі Кубка району оплачуються як матчі Вищої та Першої ліги по¬вністю. Переможець кубкових ігор визначається за результатами одного або двох матчів.
У випадку рівності забитих м'ячів у двох матчах до уваги береться кількість м'ячів, забитих на полі суперника.
При рівності і цих показниках переможець визначається в додатковий час (2 тайми по 15 хв.), при нічийному результату-шляхом пробиття 11-метрових ударів.
Командам, які дали підтвердження на участь в розіграшах кубків, турнірів, у випадку неявки зараховується поразка та накладаються штрафні санкції. Повторного матчу не відбувається.
Розіграші Кубків, турнірів проводяться за окремими положеннями згідно з жеребкуванням та у відповідності з даним Регламентом.
До участі в Кубку області допускаються чемпіон району, володар Кубка району, та за рішенням ФФД, окремі команди, які фінансово спроможні для участі в даних змаганнях та мають відповідну спортивну базу.
XI. НАГОРОДЖЕННЯ
11.1. Команди призери чемпіонату та першості району, нагороджується пам'ятними призами ФФД, дипломами, а гравці - медалями та грамотами.
11.2. Команди - фіналісти Кубків району нагороджуються кубками, дипло¬мами, а гравці команд - грамотами та медалями ФФД.
11.3. За підсумками спортивного року нагороджуються найактивніші та найкращі учасники змагань, спонсори, президенти, представники, арбітри та кращі гравці.
XII. ПРИЙОМ ТА ФІНАНСУВАННЯ УЧАСНИКІВ
12.1. Витрати на відрядження команд та проїзд несуть організації та Фут¬больні Клуби які відряджають свої футбольні команди.
12.2. Команда-господар поля оплачує асистентам арбітра. Усі фінансові розрахунки проводяться за 1 год. до початку матчу. Якщо команда в матчі чем¬піонату чи Кубку району не провела розрахунок з арбітрами до початку матчу, то арбітри гру не розпочинають, а команді господарів зараховується поразка з рахунком 0:3.
На неї накладаються також дисциплінарні та штрафні санкції.
12.3. Оплата на харчування арбітрам матчів чемпіонату та першості району проводить федерація футболу, скерованими суддівським комітетом на відповідний матч:
Вища, Перша та друга ліга
Арбітр юнаків - 20.00 грн. Арбітри в полі - 20.00 грн Асистенти арбітра - по 20.00 грн

Дисциплінарний кодекс Федерації футболу
Відносно футбольних команд:
- попередження;
- суворе попередження
- рішення про проведення матчу на нейтральному полі;
В сумі 50 гривень:
- неявка на гру юнацьким складом;
- незабезпечення виконання умов Регламенту;
- несвоєчасне представлення заявочної документації;
- неетична, некоректна поведінка команди чи окремих гравців;
- запізнення арбітра на гру;
- виявлення гравця, який виступає за дві команди.
В сумі 150 гривень:
- неявка на гру дорослим складом;
- провокаційні дії гравця (представника) чи команди загалом, що спри¬чинили безпорядки на футбольному полі, стадіоні.
- невірно подані або сфальсифіковані дані гравця, перебування на контрактах в аматорських та професійних клубах;
В сумі 200 гривень:
- незабезпечення громадського порядку на стадіоні, що привело до ху¬ліганської поведінки глядачів на стадіоні.
- грубі випади або провокації на адресу Федерації або її офіційних
осіб;
- неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу (повторне порушення регламенту змагань);
В сумі 250 гривень:
- за самовільне залишення поля, відмова продовжити гру, а також за наслідки, які переросли у бійку футболістів та глядачів.
- за хуліганські дії відносно офіційних осіб, суддів, тренерів).
- за порушення регламенту, що привело до зняття через невиїзди.
Всі штрафні санкції оплачуються на рахунок федерації футболу до наступного туру. У випадку несвоєчасного виконання умов регла¬менту наступний футбольний матч команда не проводить і їй зара¬ховується поразка з рахунком 0:3.


Відносно футболістів:
- суворе попередження;
- попередження (за перші три і кожні дві наступні жовті ) - дисквалі¬фікація 1 гру);
вилучення:
- за "фол останньої надії" - 1 гра;
- за два попередження в одному матчі - 1 гра;
- за навмисний удар суперника ногою, рукою, грубий напад, стрибок двома ногами з нанесенням травми супернику під час матчу - 3 гри;
- за систематичне, демонстративне непогодження з рішеннями арбі¬тра, за словесну образу, нецензурні висловлювання та жести - 3 гри;
- за бійку гравців, яка переросла в безпорядки та зриву матчу - 4 гри.
- за плювок, поштовх та удар арбітра, офіційної особи - дискваліфі¬кація на календарний рік з повідомленням в правоохоронні органи.

Контрольно-дисциплінарний комітет
при розгляді вказаних порушень, своїм рішенням може затвердити або збільшити штрафні санкції.
Апеляційний комітет
уповноважений розглядати апеляції на рішення КДК відповідно до чинних на той момент Дисциплінарних правил.

Виконком Федерації футболу Дрогобицького району


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ ТА ДІВОЧИХ ФУТБОЛЬНИХ ТУРНІРІВ НА 2010 рік
17-13 лютого - кущові дівочі турніри в Нагуєвицькій та Вороблевицькій СШ;
23 лютого - турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисту Вітчизни; організатор - голова комітету ветеранського футболу О.Загроцький
7 березня - фінал кубка району серед дівочих команд «Весна-2010»; організатор - голова комітету дівочого футболу О.Фурдин;
17-18 лютого участь у міжнародному турнірі з міні-футболу на Кубок м. Дрогобича організатор - голова комітету дитячо -юнацького футболу Д.Курпяк;
05-06 червня - дитячо-юнацький турнір «СПОРТ проти СНІДУ» м.Стебник, організатор - міський відділ з питань фізичної культури і спорту;
26 - 27 червня - турнір «CUP -2010 р.» с.Аішня, присвячений Дню Молоді організатор - керівники ФК «Володар»с.Лшіня М.Сусюк та ГСусюк;
19 серпня - турнір «Надія» пам'яті О. Самоха сНагуєвичі, організатори - депутати районної ради М.Чапля та В.Панів;
11 вересня - дитячо-юнацький турнір, присвячений «Дню Газовика» с. Опарі, організатор - голова профкому ВУ ОПЗГ І. Стецьків та М.Андрусів;
21 вересня - дитячо-юнацький турнір с. Медвежа, організатор - М. Гуняк
19 вересня 2010 р. по 16 травня 2011 p.- шкільні змагання на призи клубу
«Шкіряний м'яч » - протягом навчального року;

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШІВ КУБКІВ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ ТУРНІРІВ
23 лютого по 21 березня - відкрита зимова першість району на спортив¬них майданчиках нафтового технікуму (7 X 7)
9 травня - кубок «Перемоги» с. Лішня, футбольний турнір команд Першої та Другої ліг, на призи народного депутата України, куратора Дрогобиць¬кого району П. Писарчука (організатори - начальник команди ФК с.Лішня М. Сусюк, І. Сусюк)
13 червня - Ветеранський турнір пам'яті багатолітнього голови ФСТ «Колос», вчителя Грушівської СШ - В. Комарницького. с. Грушів, (органі¬затори турніру - дружина Катерина, син Василь та внук Михайло)
20 червня - Ветеранський турнір пам'яті ветеранів с. Ясениця, (організатори - ветерани спорту М. Волянський, Т. Халавка, Т.Гаврилик, Б.Баумкетнер)
4 липня - Ветеранський турнір пам'яті М. Фура, Т. Блауцяка, та С.Райтера с. Рихтичі, (організатори - ФК«Рихтичі» В.Лесишак та начальник команди І.Лозинський)

07 липня - 1/8 фіналу кубків району «Незалежність», з однієї гри згідно сітки розіграшу та попередньої подачі заявок, окремо для команд Вищої, Другої
та Першої ліг.
11 липня - 1/4 фіналу кубків району «Незалежність» для команд Другої та Першої ліг з однієї гри згідно сітки розіграшу.
18 липня - Ветеранський турнір пам'яті голови райвиконкому Ю. Лаганяка смт. Підбуж (організатори - сини Олег та Святослав Лаганяки)
18 липня - 1/4 розіграшу фіналу кубків району «Незалежність» матчі відповідь.
25 липня - ветеранський турнір пам'яті М. Полюганича с.Ст. Кропивник
(організатори - брати Михайло та Василь, родина, сільський голова І. Ганзій)
25 липня - матчі 1/4 розіграшу фіналу кубка району «Незалежність»
01 серпня - Ветеранський турнір на кубок І. Кімаковича, с. Нагуєвичі,
(організатор заходу І. Кімакович)
01 серпня -1/2 фіналу кубків району «Незалежність»
08 серпня - ветеранський турнір пам'яті І. Рибяка с. Уріж, (організатори:
родина, друзі: Р.Садлівський, В.Британ, Б.Страшівський, В.Криворучищак та
депутат Львівської міської ради Р. Вороняк)
08 серпня - матчі відповідь 1/2 фіналу кубків району «Незалежність» 15 серпня - Ветеранський турнір пам'яті Р.Сеніва с. Снятинка (організа¬тори - сини Андрій, Олег та сільський голова М. Котик)
19 серпня - фінали кубків «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» вищої та 1 - 2 ліги;
22 серпня - турнір на кубок начальника к-ди «Іскра» с. Грушів Р. Данилківа, (організатори - Р.Данилків та сільський голова І. Дудич 29 серпня - Ветеранський турнір з нагоди Дня селища Мединичі (органі¬затори - Р. Микитин та депутат райради К. Сус)
05 вересня - Ветеранський турнір пам'яті Є.Хробака с. Вороблевичі, (ор¬ганізатори - дружина Марія, друзі - М.Жеплінський, М. Кіхта, Ю.Кобільник, Р.Ніколишин та депутат районної Ради - Б. Старінський) 19 вересня - Ветеранський турнір пам'яті трьом трагічно загиблим футбо¬лістам С. Кундику, И. Андруневчину, І. Мініву (організатори - В.Тінишин та В.Косюта)
З - 10 та 14 жовтня - Ветеранські змагання на козацький кубок «Гетьман»
громадської організації Міжнародний Союз Козацтва

06 - 07 листопада СУПЕР - КУБОК району. Усі турніри проводяться за сприянням відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, федерації футболу, спонсорів, меценатів та їх організаторів.


Випадкове фото

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Система Orphus

Bystryi © 2010-2024
Конструктор сайтів - uCoz