Головна
Турнірна таблиця
Прем'єр-ліга
Вища ліга
Перша ліга
Друга ліга
Форум
Вхід
Меню сайту
Новини
Турнірна таблиця
Прем'єр ліга
Вища ліга
Перша ліга
Друга ліга
Форум
Архів 2011
Календар ігор з результатами Вища ліга
Календар ігор з результатами Перша ліга Зона А
Календар ігор з результатами Перша ліга Зона Б
Календар ігор з результатами Друга ліга Зона А
Календар ігор з результатами Друга ліга Зона Б
Склад команд Вищої ліги
Склад команд Першої ліги
Склад команд Другої ліги
Пошук
Друзі сайту
Цікаво
КАЛЕНДАР ІГОР
чемпіонату Дрогобицького району з футболу
ВИЩА ЛІГА
Перший тур
8 травня 2011 р.
Юнаки
Дорослі
1
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Підбуж» Підбуж
3 : 2
2 : 3
2
ФК «Карпати» Уличне
ФК «Стебник» Стебник
2 : 5
1 : 1
3
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 7
2 : 2
4
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «СтаР» Дрогобич
5 : 0
3 : 3
5
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Беркут" Нижні Гаї
1 : 1
2 : 2
6
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Іскра» Грушів
1 : 0
2 : 3
7
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Залужани" Залужани
1 : 1
2 : 5
Другий тур
15 травня 2011 р.
неділя
8
ФК «Стебник» Стебник
ФК «Підбуж» Підбуж
0 : 1
0 : 2
9
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «Карпати» Уличне
3 : 1
5 : 3
10
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 0
0 : 1
11
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Карпати" Доброгостів
1 : 1
4 : 2
12
ФК «Іскра» Грушів
ФК «Колос» Мединичі
3 : 2
2 : 5
13
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Мрія" Снятинка
1 : 3
1 : 0
14
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Карпати" Станиля
0 : 1
1 : 3
Третій тур
21 травня 2011 р.
субота
15
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «Рихтичі» Рихтичі
9 : 0
5 : 4
16
ФК «Карпати» Уличне
ФК «СтаР» Дрогобич
3 : 1
1 : 2
17
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Беркут" Нижні Гаї
2 : 0
3 : 1
18
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Іскра» Грушів
3 : 0
3 : 0
19
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Залужани" Залужани
2 : 1
3 : 2
20
ФК "Мрія" Снятинка
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 0
2 : 0
21
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Стебник» Стебник
2 : 1
4 : 2
Четвертий тур
29 травня 2011 р.
неділя
22
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «Стебник» Стебник
0 : 5
2 : 1
23
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Підбуж» Підбуж
0 : 4
1 : 1
24
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Карпати» Уличне
3 : 0
3 : 0
25
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 1
3 : 3
26
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Карпати" Доброгостів
2 : 0
3 : 3
27
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Колос» Мединичі
0 : 3
0 : 2
28
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Мрія" Снятинка
0 : 0
1 : 1
П`ятий тур
05 червня 2011 р.
неділя
29
ФК «Стебник» Стебник
ФК «СтаР» Дрогобич
- : -
0 : 1
30
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Беркут" Нижні Гаї
2 : 1
4 : 2
31
ФК «Карпати» Уличне
ФК «Іскра» Грушів
:
:
32
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Залужани" Залужани
2 : 1
11 : 0
33
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Олімпія" Раневичі
3 : 0
3 : 0
34
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Мрія" Снятинка
0 : 2
1 : 2
35
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Рихтичі» Рихтичі
3 : 1
0 : 4
Шостий тур
12 червня 2011 р.
неділя
36
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Рихтичі» Рихтичі
2 : 3
8 : 2
37
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Стебник» Стебник
1 : 0
3 : 2
38
ФК «Іскра» Грушів
ФК «Підбуж» Підбуж
1 : 1
5 : 1
39
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Карпати» Уличне
:
:
40
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 3
0 : 3
41
ФК "Мрія" Снятинка
ФК "Карпати" Доброгостів
3 : 1
2 : 0
42
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Карпати" Станиля
1 : 0
0 : 0
Сьомий тур
18 червня 2011 р.
субота
43
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Беркут" Нижні Гаї
1 : 2
2 : 2
44
ФК «Стебник» Стебник
ФК «Іскра» Грушів
7 : 1
2 : 3
45
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Залужани" Залужани
2 : 3
7 : 2
46
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Олімпія" Раневичі
:
:
47
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Мрія" Снятинка
1 : 1
4 : 1
48
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Колос» Мединичі
0 : 1
5 : 4
49
ФК "Карпати" Станиля
ФК «СтаР» Дрогобич
3 : 0
1 : 1
Восьмий тур
26 червня 2011 р.
неділя
50
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «СтаР» Дрогобич
3 : 0
2 : 1
51
ФК «Іскра» Грушів
ФК «Рихтичі» Рихтичі
3 : 0
3 : 2
52
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Стебник» Стебник
2 : 3
3 : 4
53
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Підбуж» Підбуж
1 : 3
2 : 3
54
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Карпати» Уличне
:
:
55
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 2
2 : 2
56
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Карпати" Станиля
1 : 0
3 : 1
Дев`ятий тур
03 липня 2011 р.
неділя
57
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Іскра» Грушів
3 : 0
3 : 2
58
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Залужани" Залужани
3 : 4
3 : 2
59
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 0
5 : 3
60
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Мрія" Снятинка
2 : 4
4 : 1
61
ФК «Карпати» Уличне
ФК «Колос» Мединичі
:
:
62
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Карпати" Доброгостів
1 : 0
4 : 1
63
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Беркут" Нижні Гаї
1 : 1
0 : 2
Десятий тур
10 липня 2011 р.
неділя
64
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Беркут" Нижні Гаї
4 : 1
2 : 1
65
ФК "Залужани" Залужани
ФК «СтаР» Дрогобич
2 : 6
2 : 2
66
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Рихтичі» Рихтичі
0 : 3
1 : 2
67
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Стебник» Стебник
0 : 0
1 : 2
68
ФК «Колос» Мединичі
ФК «Підбуж» Підбуж
1 : 0
3 : 2
69
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Карпати» Уличне
:
:
70
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Карпати" Станиля
3 : 1
5 : 2
Одинадцятий тур
16 липня 2011 р.
субота
71
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Залужани" Залужани
3 : 0
3 : 0
72
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 0
7 : 0
73
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Мрія" Снятинка
1 : 5
5 : 2
74
ФК «Стебник» Стебник
ФК «Колос» Мединичі
2 : 0
5 : 2
75
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Карпати" Доброгостів
3 : 2
4 : 1
76
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Трускавець"Трускавець
:
:
77
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Іскра» Грушів
1 : 1
1 : 1
Дванадцятий тур
24 липня 2011 р.
неділя
78
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Іскра» Грушів
1 : 2
4 : 2
79
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Беркут" Нижні Гаї
0 : 3
1 : 2
80
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «СтаР» Дрогобич
1 : 1
3 : 3
81
ФК «Колос» Мединичі
ФК «Рихтичі» Рихтичі
2 : 0
3 : 1
82
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Стебник» Стебник
0 : 2
2 : 1
83
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Підбуж» Підбуж
5 : 0
1 : 3
84
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Карпати" Станиля
:
:
Тринадцятий тур
31 липня 2011 р.
неділя
85
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 0
3 : 0
86
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Мрія" Снятинка
1 : 3
2 : 2
87
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Колос» Мединичі
3 : 0
4 : 2
88
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Карпати" Доброгостів
2 : 7
2 : 0
89
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 2
2 : 5
90
ФК «Карпати» Уличне
ФК «Підбуж» Підбуж
:
:
91
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Залужани" Залужани
4 : 2
2 : 3
Чотирнадцятий тур
07 серпня 2011 р.
неділя
92
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Іскра» Грушів
0 : 8
0 : 6
93
ФК "Мрія" Снятинка
ФК "Беркут" Нижні Гаї
5 : 2
3 : 0
94
ФК «Колос» Мединичі
ФК «СтаР» Дрогобич
0 : 3
2 : 1
95
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Рихтичі» Рихтичі
3 : 2
3 : 0
96
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Стебник» Стебник
0 : 0
8 : 0
97
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «Карпати» Уличне
:
:
98
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Карпати" Станиля
1 : 0
4 : 2
П'ятнадцятий тур
14 серпня 2011 р.
неділя
99
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Залужани" Залужани
2 : 2
11 : 0
100
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Олімпія" Раневичі
3 : 0
3 : 0
101
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Мрія" Снятинка
3 : 0
4 : 2
102
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «Колос» Мединичі
1 : 1
3 : 5
103
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Карпати" Доброгостів
3 : 0
2 : 0
104
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 1
0 : 0
105
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Карпати» Уличне
:
:
Шістнадцятий тур
20 серпня 2011 р.
субота
106
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Беркут" Нижні Гаї
0 : 3
0 : 3
107
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «СтаР» Дрогобич
0 : 3
2 : 2
108
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Рихтичі» Рихтичі
4 : 0
0 : 3
109
ФК «Колос» Мединичі
ФК «Стебник» Стебник
0 : 1
7 : 1
110
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК «Підбуж» Підбуж
0 : 0
3 : 6
111
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Карпати» Уличне
:
:
112
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Карпати" Станиля
3 : 1
7 : 0
Сімнадцятий тур
28 серпня 2011 р.
неділя
113
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Іскра» Грушів
0 : 4
1 : 3
114
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Залужани" Залужани
3 : 0
3 : 0
115
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Олімпія" Раневичі
4 : 1
6 : 1
116
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Мрія" Снятинка
2 : 1
2 : 2
117
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «Колос» Мединичі
3 : 0
1 : 1
118
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Карпати" Доброгостів
:
:
119
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 2
0 : 5
Вісімнадцятий тур
04 вересня 2011 р.
неділя
120
ФК «Іскра» Грушів
ФК «СтаР» Дрогобич
3 : 1
4 : 2
121
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Рихтичі» Рихтичі
0 : 3
0 : 3
122
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Стебник» Стебник
0 : 2
2 : 1
123
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Підбуж» Підбуж
3 : 1
1 : 3
124
ФК «Колос» Мединичі
ФК «Карпати» Уличне
:
:
125
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 1
2 : 3
126
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Карпати" Станиля
1 : 2
2 : 1
Дев`ятнадцятий тур
10 вересня 2011 р.
субота
127
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Беркут" Нижні Гаї
2 : 0
4 : 0
128
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «Іскра» Грушів
1 : 5
1 : 0
129
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Залужани" Залужани
3 : 0
3 : 0
130
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Олімпія" Раневичі
3 : 1
5 : 1
131
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Мрія" Снятинка
:
:
132
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Колос» Мединичі
3 : 0
3 : 1
133
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Карпати" Доброгостів
0 : 2
3 : 2
Двадцятий тур
18 вересня 2011 р.
неділя
134
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Рихтичі» Рихтичі
2 : 1
6 : 1
135
ФК «Іскра» Грушів
ФК «Стебник» Стебник
2 : 3
4 : 1
136
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Підбуж» Підбуж
0 : 3
0 : 3
137
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК «Карпати» Уличне
:
:
138
ФК "Мрія" Снятинка
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 4
4 : 3
139
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Карпати" Доброгостів
0 : 4
:
140
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Карпати" Станиля
:
:
Двадцять перший тур
25 вересня 2011 р.
неділя
141
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «СтаР» Дрогобич
1 : 2
0 : 7
142
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Беркут" Нижні Гаї
0 : 0
3 : 2
143
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «Іскра» Грушів
3 : 1
2 : 1
144
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Залужани" Залужани
:
:
145
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 0
5 : 0
146
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Мрія" Снятинка
2 : 1
2 : 1
147
ФК "Карпати" Станиля
ФК «Колос» Мединичі
3 : 0
2 : 1
Двадцять другий тур
02 жовтня 2011 р.
неділя
148
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Стебник» Стебник
1 : 1
4 : 0
149
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Підбуж» Підбуж
2 : 0
2 : 3
150
ФК «Іскра» Грушів
ФК «Карпати» Уличне
:
:
151
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Трускавець"Трускавець
0 : 3
0 : 3
152
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Карпати" Доброгостів
0 : 3
1 : 7
153
ФК "Мрія" Снятинка
ФК «Колос» Мединичі
2 : 1
3 : 0
154
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК "Карпати" Станиля
3 : 0
5 : 2
Двадцять третій тур
неділя
155
ФК «Стебник» Стебник
ФК «Рихтичі» Рихтичі
6 : 0
0 : 2
156
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «СтаР» Дрогобич
3 : 1
:
157
ФК «Карпати» Уличне
ФК "Беркут" Нижні Гаї
:
:
158
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Іскра» Грушів
1 : 0
1 : 0
159
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Залужани" Залужани
3 : 0
3 : 0
160
ФК «Колос» Мединичі
ФК "Олімпія" Раневичі
2 : 0
3 : 0
161
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Мрія" Снятинка
:
:
Двадцять четвертий тур
15 жовтня 2011 р.
субота
162
ФК «Рихтичі» Рихтичі
ФК «Підбуж» Підбуж
2 : 7
1 : 2
163
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК «Карпати» Уличне
:
:
164
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК "Трускавець"Трускавець
1 : 2
3 : 5
165
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Карпати" Доброгостів
1 : 2
3 : 1
166
ФК "Залужани" Залужани
ФК «Колос» Мединичі
0 : 3
0 : 3
167
ФК "Олімпія" Раневичі
ФК "Мрія" Снятинка
1 : 9
2 : 1
168
ФК «Стебник» Стебник
ФК "Карпати" Станиля
2 : 1
1 : 0
Двадцять п'ятий тур
23 жовтня 2011 р.
неділя
169
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК «Стебник» Стебник
3 : 1
6 : 1
170
ФК «Карпати» Уличне
ФК «Рихтичі» Рихтичі
:
:
171
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «СтаР» Дрогобич
2 : 0
2 : 3
172
ФК "Карпати" Доброгостів
ФК "Беркут" Нижні Гаї
3 : 0
5 : 2
173
ФК «Колос» Меденичі
ФК «Іскра» Грушів
0 : 2
2 : 3
174
ФК "Мрія" Снятинка
ФК "Залужани" Залужани
3 : 0
3 : 0
175
ФК "Карпати" Станиля
ФК "Олімпія" Раневичі
5 : 1
3 : 3
Двадцять шостий тур
30 жовтня 2011 р.
неділя
176
ФК «Підбуж» Підбуж
ФК "Карпати" Станиля
3 : 0
3 : 0
177
ФК «Стебник» Стебник
ФК «Карпати» Уличне
:
:
178
ФК "Трускавець"Трускавець
ФК «Рихтичі» Рихтичі
7 : 0
1 : 1
179
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК "Карпати" Доброгостів
1 : 0
1 : 2
180
ФК "Беркут" Нижні Гаї
ФК «Колос» Меденичі
3 : 0
3 : 1
181
ФК «Іскра» Грушів
ФК "Мрія" Снятинка
3 : 0
3 : 0
182
ФК "Залужани" Залужани
ФК "Олімпія" Раневичі
0 : 3
0 : 3
Bystryi © 2010-2024
Конструктор сайтів
-
uCoz